Spinmak Makale Özgünleştirici

Her geçen gün gelişen altyapısı ve veritabanıyla Spinmak makale özgünleştirici sistemimizi deneme yayınına aldık.

Türkçe kelime yapısına uygun , en doğru ve en anlamlı özgün makaleler oluşturabilmenizi sağlamak için sistemimizin üzerinde sürekli olarak düzenleme ve geliştirmeler yapmaktayız.

Şu an için Türkçe kelime veritabanında 10.000 + kelime bulunmakta ve her geçen gün kendi düzenlemelerimiz ve sizlerden gelen önerilerle yeni kelimeler eklemeye ve sistem altyapısını geliştirmeye devam edeceğiz.

Sistemimiz şu an 10 farklı dilde makale özgünleştirme yapabileceğiniz 10 farklı dilde kelime veritabanı ile çalışmaktadır.

Sistemde makale özgünleştirme yapabileceğiniz diller ise Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca , İtalyanca , Flemenkçe , İspanyolca , Endonezce , Romanca ve Portekizce dillerinden oluşmaktadır, Türkçe ve İngilizce haricinde dil bilmediğim için diğer dilleri hazır veritabanlarından kullandım ve haliyle pek fazla geliştirme yapamadım.

Sistemimizi kullanırken gördüğünüz eksiklik ve önerilerinizi iletişim  sayfamız Kelime önerisi ve Hatalı Kelime Bildirimi sayfalarından bize ulaştırabilirsiniz önerilerinizi bekliyoruz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*